Informacje o wydarzeniu

Forest SHOW to wystawa, testy i pokazy maszyn leśnych.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców leśnych, drwali, operatorów maszyn leśnych, pracowników Lasów Państwowych oraz wszystkich zainteresowanych techniką leśną, ale nie zabraknie atrakcji dla szerszego grona odbiorców.

Największą atrakcją wydarzenia jest możliwość testowania maszyn! Operatorzy (z uprawnieniami UDT) mogą sprawdzać w praktyce działanie wybranych modeli maszyn i sprzęt wielu marek.

W trakcie Forest SHOW odbywają się dynamiczne pokazy maszyn leśnych. Prezentowane są m.in. harwestery, forwardery, przyczepy zrywkowe i wiele innych. Przez cały dzień można też zwiedzać wystawę maszyn leśnych.

Dużą atrakcją są też zawody operatorów maszyn leśnych – Polish Forestry Challenge. Celem zawodów jest propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

Forest SHOW to atrakcja dla całych rodzin. Dla najmłodszych dostępna jest specjalna Stefa Dzieci z animatorką. Dostępny jest też catering oraz ognisko, na którym można piec kiełbaski.

Przez cały dzień na Scenie Forest SHOW odbywają się branżowe spotkania, prelekcje i konkursy. Można też skorzystać z darmowych porad prawnika dla przedsiębiorców leśnych, który dyżuruje na stoisku GAZETY LEŚNEJ.

Patronat medialny nad Forest SHOW sprawują: miesięcznik GAZETA LEŚNA oraz portal www.firmylesne.pl.