Kategorie

Odwiedź redakcję GAZETY LEŚNEJ!

Podczas Forest SHOW przy stoisku wydawnictwa Lasmedia pojawią się liczne atrakcje: darmowe porady prawne, redakcja terenowa GAZETY LEŚNEJ i konkurs z nagrodami!

Przy stoisku organizatora, goście Forest SHOW znajdą wiele atrakcji. Tradycyjnie odbędzie się konkurs Turbożuraw przeznaczony dla osób w każdym wieku. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wiadomo, że w konkurencji będzie można wygrać atrakcyjne upominki od organizatora.

Podczas imprezy będzie też okazja do zasięgnięcia bezpłatnej porady prawnej: mecenas Łukasz Bąk postara się pomóc wszystkim, którzy szukają rozwiązania problemów w tym aspekcie.

Pojawi się także redakcja terenowa GAZETY LEŚNEJ. Masz pytania do autorów i redaktorów tekstów? A może chcesz nam opowiedzieć swoją historię, którą warto byłoby zamieścić na łamach czasopisma? Zapraszamy!

Na głównej Scenie Forest SHOW, o wyznaczonych godzinach, będą się odbywać ciekawe rozmowy branżowe. Podczas ostatniej edycji mieliśmy okazję wysłuchać między innymi rozmów z przedstawicielami Polskiego Związku Pracodawców Leśnych na temat przetargów, dyskusji z prawnikiem na temat skróconych terminów przetargowych czy z dyrektorem Technikum Leśnego w Tucholi na temat edukacji leśnej.

Wydawnictwo Lasmedia jest organizatorem Forest SHOW, a także wydawcą portalu firmylesne.pl i GAZETY LEŚNEJ. Przy stoisku będzie można też zobaczyć najnowsze wydanie Katalogu Maszyn Leśnych i zamówić prenumeratę GAZETY LEŚNEJ.