Kategorie

Sadzarki, wykaszarki, mulczery…

Na Forest SHOW zjawią się firmy oferujące między innymi sadzarki, wykaszarki czy mulczery.

Forest SHOW to nie tylko forwardery czy harwestery. Na imprezie zjawi się wielu wystawców prezentujących inne sprzęty do pracy w lesie. A oto parę przykładów…

Firma Utech to dystrybutor wielu bardziej lub mniej znanych marek sprzętowych. W portfolio firmy znajdziemy takie hity jak tiltrotatory oraz szybkozłącza Rototilt, frezarki i kruszarki FAE, czy ładowarki Paus, a także maszyny do przycinania gałęzi Jarraff, zdalnie sterowane roboty Energreen i łyżki do koszenia rowów Michaelis. Jest w czym wybierać i z pewnością warto odwiedzić tak bogate stoisko! Przedstawiciele będą też prezentować przywiezione sprzęty podczas prelekcji.

Nie zabraknie też wykaszarki i sadzarki marki Startlas. Sadzarka jest dostosowana do sadzenia sadzonek w różnym wieku, gatunku czy formie bryły korzeniowej. Odpowiednie ustawienie urządzenia pozwala na kontrolowanie więźby, wysokości sadzenia i docisku do gleby. A co najważniejsze – jest to narzędzie stworzone całkowicie na podstawie zapotrzebowania i sugestii użytkowników! Sadzenie może się odbywać na dowolnym rodzaju gleby. 

Sadzarkę zaprezentuje też firma SLP Krtiny, która przywiezie model RZS-1, przystosowany do mechanicznego sadzenia drzewek z zakrytym lub odkrytym systemem korzeniowym i wielkością bryły korzeniowej do 8 centymetrów. Urządzenie służy do pracy z maszyną bazową wyposażoną w trzypunktowy system zawieszenia i mocą minimalną 50kW.

Mulczery marki Zanon – a konkretnie modele TN/DT2100 oraz TL2000 zobaczymy przy stoisku firmy Sadmasz. Urządzenia te doskonale sprawdzają się przy oczyszczaniu powierzchni z pozostałości zrębowych czy roślinności „na pniu”. Model TN/DT2100 jest przeznaczony do pracy z maszną bazową o mocy 130 – 200 koni mechanicznych i ma szerokość 210 centymetrów. Wysokość robocza jest regulowana w zakresie 0 – 40 – 80 milimetrów. Warto odwiedzić stoisko Sadmasz i dowiedzieć się więcej od przedstawicieli firmy!

Organizatorzy imprezy informują też, że po raz pierwszy na Forest SHOW pojawią się mulczery Orkan… 

Czekamy na Was już 11 marca w Straszęcinie. Wszelkie istotne informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie w dziale Informacje o wydarzeniu!