Kategorie

Forest SHOW – wszystko dla pilarek

Na targach Forest SHOW zjawi się wielu dystrybutorów pilarek i akcesoriów dla pilarzy!

Forest SHOW to wydarzenie skierowane głównie do profesjonalistów z branży leśnej, a więc między innymi pilarzy. Dlatego wśród stoisk znajdziemy wiele propozycji związanych z narzędziami ręcznymi oraz akcesoriami.

Shindaiwa i Echo

Wśród firm oferuących sprzęt dla pilarzy, na Forest SHOW w Straszęcinie 11 marca 2023 roku zobaczymy między innymi Merkator Sp. j. A. M. Bubik.

Merkator to oficjalny i wyłączny dystrybutor marek Shindaiwa, Echo oraz Cramer w Polsce. Na stoisku zaprezentowane będą profesjonalne pilarki japońskiej marki Shindaiwa i Echo oraz narzędzia akumulatorowe dla zawodowców Cramer, linia 82V.

Shindaiwa oraz Echo to profesjonalne japońskie maszyny dwusuwowe przeznaczone do pracy w lesie i ogrodzie. Wyróżnia je najwyższa japońska jakość i technologia. Spełniają najwyższe standardy wymagane przez profesjonalnego użytkownika. Charakteryzuje je niezawodność i wytrzymałość w ciężkich warunkach pracy. Jako poświadczenie wysokiej jakości, producent oferuje do pięciu lat gwarancji na swoje produkty.

Linia Cramer 82V to profesjonalne produkty akumulatorowe, oferujące optymalną równowagę, wydajność i manewrowość. Zaprojektowane są w taki sposób, aby z łatwością wykonywać wszystkie prace w lesie i ogrodzie. Niezaprzeczalną jakość produktów podkreśla wydłużona do 10 lat gwarancja producenta na akumulatory 82V.

Husqvarna

Ze stoiskiem, pokazem i możliwością testowania sprzętów zjawi się również obowiązkowo marka Husqvarna. Wszyscy chętni będą mieli okazję do sprawdzenia, jak pracuje się najnowszymi modelami i które najlepiej nadają się do konkretnych zadań. 

Oregon

Zobaczymy także stoisko Oregon.pl, oficjalnego dystrybutora produktów marki Oregon i Markusson w Polsce. Przedstawiciele firmy zaprezentują głównie renomowane układy tnące Oregon do harvesterów (przede wszystkim prowadnice z serii SpeedMax i łańcuchy 18HX oraz 19HX) i pilarek oraz automatyczne szlifierki szwedzkiej marki Markusson.

Oregon to wydajne i wytrzymałe prowadnice i łańcuchy tnące amerykańskiej marki. Dostosowana do niemalże wszystkich modeli maszyn dostępnych na rynku szeroka gama produktów, sprosta zadaniom stawianym przez najbardziej wymagających użytkowników.

Markusson specjalizuje się w ostrzeniu łańcuchów tnących do harwesterów oraz pilarek. Automatyczne szlifierki to linia produktów zaprojektowana i stworzona z myślą o wysokich standardach i niezwykle ciężkich warunkach pracy. Oferowane rozwiązania ograniczają żmudny proces ostrzenia wszystkich rodzajów łańcuchów do niezbędnego minimum, sprowadzając pracę operatora do zakładania na szlifierkę łańcuchów tępych i ściągania idealnie naostrzonych.

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu znajdziesz w sekcji Informacje o wydarzeniu. Czekamy na Ciebie już 11 marca 2023 r.!