Kategorie

Duże maszyny na Forest SHOW

Na Forest SHOW pojawi się wiele dużych maszyn do pracy w lesie!

Duże marki sprzętu do pracy w lesie zapowiedziały już, z jakimi maszynami zjawią się na Forest SHOW 11 marca. 

Firma Kopa-Kamiński, przedstawiciel marki Rottne w Polsce, przyjedzie z harwesterem H21. To największy model w gamie, zaprojektowany do zrębów. Operatorzy będą mieli okazję spróbować swoich sił za sterami i zobaczyć niebieski harwester w akcji podczas dynamicznych pokazów.

Ze swoimi maszynami przybędzie także firma Kompania Leśna, która podobnie jak Kopa-Kamiński, prezentuje się na Forest SHOW praktycznie od samego początku. Jakie dokładnie modele zobaczymy, pozostaje na razie tajemnicą. Na pewno warto przyjechać i przekonać się samemu!

Kolejny „stały bywalec” Forest SHOW to oczywiście firma ForTech Serwis, która zaprezentuje harwester EcoLog 580E z głowicą Log Max 5000 o maksymalnej średnicy ścinki 62 centymetry.

Egzemplarz, który będzie można podziwiać na placu manewrowym, został wyprodukowany w 2017 roku i obecnie ma przebieg 13900 motogodzin. Maszynę będzie można testować i zobaczyć w akcji podczas dynamicznych pokazów. Pozostałe atrakcje na stoisku, podobnie jak w przypadku firmy Kopa-Kamiński, pozostają na razie osnute mgłą tajemnicy.

Harwester Ponsse Bear będzie można podziwiać przy stoisku CDN Ergo. To największy model w serii, o masie niemal 25 ton z żurawiem o wysięgu 9,5/11 metrów i silnikiem dysponującym mocą 260 kW. Tę oraz inne maszyny będzie można testować oraz podziwiać podczas dynamicznych pokazów.

Czekamy na Ciebie już 11 marca 2023 r. w Straszęcinie! Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz testować maszyny lub brać udział w konkursach? Zapraszamy do działu Informacje o wydarzeniu!